Principal’s List
6-1
Catherine Bendowski
Mark Faust
Kevin Halloran
Maeve Laurie
Siobhan O’Connell
Daniel Silecchia
Malawi Springer
6-2
Ashton Achil
Anna Cahill
Joseph Carusone
Eliana Coleman
Jack Eschmann
Siobhan Kelly
Thomas Michels
Sophia Paesano
Victoria Vazquez
6-3
Elle Brignati
Brooke Cassatto
Emma Smyth
Fabiana Stortz
Catherine Whang
6-4
Kieran Ambrosi
Riley Chase
Courtney Cummings
Siobhan Fennelly
James Garcia
Ryan Jeffers
Alanna Mahar
Emma Rella
Michael Smyth
Gianna Tuisi
7-1
Dylan Gunn
Raymond Quinn
Madison Spanodemos
7-2
Quinn Brosnan
Patrick Burke
Abigail Story
7-3
Callie Burns
Lindsay Moran
7-4
Matthew Baldari
Gabrielle Bautista
Marguerite Hayes
Kathleen Swanson
Emma Thornhill
8-1
Katherine Fitzpatrick
Daniel Kirley
Ryan Ledwith
Caroline Lyons
Harrison MacRae
Fiona Marren
Eamon McGowan
Mairead Quinn
Kelly Sullivan
Megan Tierney
8-2
Abigail Bruno
Jadon Potter
Sydney Rosenberg
Margaret Saville
Erin Thornhill
Mateus Toppin
Benjamin Truncale
8-3
Kathryn Eschmann
Madeline Fitzpatrick
Brendan Kearns
Margaret O’Connell
Brooke Panzavecchia
Christian Romeo
Justin Sumberac
8-4
Deirdre Ambrosi
Alana Baldari
Christopher Cagliuso
Kathleen Curry
Claire O’Connell
Daniel Whang
Carolyn Wiedenhoft
Honor Roll
6-1
Alexandra Chesney
Jack D’Alessandro
Daniel Erben
Vincent Marchetti
6-2
Aidan Doster
Amir Jeudy
Alison McManus
Bridget O’Brien
6-3
Christopher Altieri
Kendra Daly
Catherine Garcia
Joseph Napoli
Aidan Reese
Ryan Willox
6-4
William Deevy
William Lynn
Jacqueline Murphy
7-1
Emily D’Alessandro
Ella Hyde
7-2
Carolina Crosby
Caroline Darcy
Jack Garcia
Grace Hughes
Alexis Lindsay
John Quinn
7-3
Matthew Augustin
Jillian Fitzgerald
Maxine Flordeliza
Jack Morvillo
Jack Murphy
Lilly Murphy
7-4
Catrina Casella
Kathryn Engelhardt
Matthew Fitzgerald
Avigail Gajitos
Andrew O’Donnell
8-1
Jasmine Epps
8-2
Leana Genovese
Gavin Kelly
Luke Lynn
Edward Noble
Samantha Ventre
8-3
Samantha Hyer
Jonathan Kelly
Ryan Walsh
8-4
Jakob Berkowitz
Paul Hogan
Charles O’Brien
Matthew Trani
Exemplary Effort
6-1
Liam Connor
6-4
Nora Reardon